logo

Blog - Archiwum

stycznia 2013

05

wiecej

Jedziemy na Safari

Afryka to niewątpliwie upalne słońce, przepiękne plaże, palmy, ale przede wszystkim coś co mnie ciągnęło do Kenii, to Safari.

 

grudnia 2012

21

wiecej

Mombasa

Drugie co do wielkości miasto w Kenii i najważniejszy port w środkowo wschodniej części Afryki.

 

grudnia 2012

12

wiecej

Welcome to Africa

Życie jest piękne, piękne bo w swej prostocie nieprzewidywalne. Jeszcze kilka tygodni temu byłem przekonany że ten rok upłynie tylko na ciężkiej pracy, walce o utrzymanie naszej pozycji na rynku budowlanym, co niestety spowodowało że rok 2012 uznałem za fotograficznie stracony.

 

lutego 2012

11

wiecej

Białowieża a zimowy Zlot SPFL

Pamiętacie, jeszcze kilka tygodni temu większość narzekała że zimy brak, nie ma gdzie na narty jechać, ciągle tylko buro i ponuro, deszcz pada i w ogóle już by mogła wiosna przyjść.

 

 

 

listopada 2011

06

wiecej

Jesienne porządki

Jak ten czas szybko pędzi! Eh szkoda gadać, jeszcze czuje zapach siarki z czerwcowego wyjazdu na Islandię, a tu za oknem liście opadają z drzew, zmrok zapada coraz wcześniej czyli to znak że koniec roku coraz bliżej. Jesień to taka pora u każdego fotografa na zrobienie porządków w szufladach.

wrzeænia 2011

08

wiecej

Air Show Radom 2011

No i w końcu przyszedł czas na największe i najefektowniejsze pokazy lotnicze w Polsce - Air Show w Radomiu. Pokazy w Radomiu odbywają się co dwa lata i były to już moje 4-te pokazy, ale jakże inne od poprzednich trzech.

sierpnia 2011

22

wiecej

Długi Weekend

Od powrotu z Islandii minęło już kilka tygodni wypełnionych ciągłą pogonią za nieuchwytnym, co w dużym skrócie oznacza praca, praca i jeszcze raz praca. Więc nadszedł czas na krótki odskok od codziennej rutyny. Dobrym momentem okazał się tytułowy „długi weekend".

lipca 2011

11

wiecej

Islandia na zielono

No i jestem na południu Islandii. Można powiedzieć że to taki najbardziej zurbanizowany region tej wyspy pomimo tego że wzdłuż wybrzeża rozmieszczony jest pas najbardziej aktywnych obecnie wulkanów.

Realizacja: SODOVA